ВИДЕО: Еве како ве крадат – со чиста вода го полнат месото за да тежи повеќе


На YouTube се појавија снимки од месна фабрика на кои се гледа како откако ќе бидат обрабодени пилињата тие се полнат со вода за да се зголеми нивната тежинаkokoski voda

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1