ВИДЕО: Еве поради што е убиен главниот фраер од „Вовед во анатомија“!


Продуцентите немале избор и морале од популарната серија да го тргнат ликот на Патрик Демпси.

Актерот Патрик Демпси која ја толкуваше улогата на заводникот Дерик Шепард во серијата “Вовед во анатомија“ неодамна остана без улогата, а сега е откриено дека причина за се ова е недолично однесување на Демпси.

derek-620x350_thumb_medium500_282

Како што пренесуваат американските медиуми, авторката на серијата Шонда Рајмс била принудена да го убие Дерик. За крајот на овој телевизиски лик виновникот е никој друг освен самиот Патрик, кој доцнел на снимањата и редовно го заборавал текстот.

-Шонда немаше друг избор,мораше да му даде отказ на Патрик. Доцнеше на снимањата и ја задржуваше продукцијата бидејќи не го помнеше текстот, кажал извор близок до продукцијата.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1