ВИДЕО: Еве зошто гинеме по патиштата низ Македонија


Секојдневно се пишува за безбедност во сообраќајот и големиот број на жртви на патиштата низ Македонија, но на овие момчиња не им е гајле за тоа. Веројатно мислат дека се најдобрите возачи во Македонија и дека ништо лошо не може да им се случи.tunel motor

Не е доволно само што развиваат опасна брзина во тунел и што вртата полукружно, па уште и се снимаат. На крајо видеото како „фраери“ го обајвиле и на ФБ!

Еве зошто се гине по македонските патишта

ЗаСе.мк

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1