ВИДЕО: Евровизискиот победник потполно гол на сцена!


Дваесет и осум годишниот Манс Семерлев, кој вчера успеа да и донесе победа на неговата земја Шведска на изборот за песна на Евровизија, освен првото место ги освои и срцата на припадничките на понежниот пол.

evrovizija svedska mans-zelmerlow-heroes-

Доколку и вие сте меѓу нив сигурно ќе уживате во оваа видео снимка, на која Манс излегол на сцена како од мајка роден, во едно телевизиско шоу во Шведска.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1