Видео: Фатени на дело – Ова се момчињата кои имаа секс со крава!


1152184-1Двајцата Њујорчани Рид Фонтен (31) и Мајкл Џонс (35) се уапсени откако сексуално вознемирувале неколку крави.

Тие се откриени сосема случајно. Еден фармер станал збунет што кравите се нерасположени и што престанале да даваат млеко.

По извесно време, бидејќи не можел да дознае во што е проблемот, тој снабдил видео опрема. Камерите ги поставил на амбарот, а штом ја видел видео снимката, повикал полиција.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1