ВИДЕО: Фото од атентатот на Глигоров се појави во серијата “НЦИС Лос Анџелес”


slika_gl_1-500Фотографија од атентатот на македонскиот претседател Киро Глигоров се појави во една од епизодите на познатата американска серија НЦИС Лос Анџелес.

Фотографијата се појави на екранот додека протагонистите се обидуваа да решат убитво и да го пронајдат убиецот.

Izvоr – Republika.mk

slika_atentat_gligorov-500

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1