Видео/Фото: Пиштол гол се качи на споменик во Лондон


Непознат маж, комплетно гол, одлучил да демонстрира на уникатен налин. Се  качи на споменик во центарот на Лондон, и не сакаше да мрдне од таму цели 3 часа.

По долго убедување се симнал и веднаш е однесен во станица, но не е уапсен туку е испратен на психијатр во лондонска болница, за да се утврди неговата ментална состојба.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1