ВИДЕО: Ги отсече врвовите на варените јајца и доби уникатни велигденски украси


Во пресрет на Велигденските празници, бидете креативни и воодушевете ги вашите домашни со овие прекрасни и брзи празнични креации.jajca veligden idei

Не ви е потребно никакво посебно искуство и умешност, само следете го процесот на работа од видеото и направете ги овие урнебесни велигденски креации.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1