ВИДЕО: Господ постои – Погледнете како се спаси овој човек од сигурна смрт


Во стравотен судир на два автомобили на една раскрсница, во кој сопатникот излетал од возилото и не се здобил со никакви повреди, укажува на тоа дека сепак Бог постои.crashcargfdfyf

Откако се судрија двете возила, совозачот излетал од автомобилот, потоа станал и тргнал да оди како да ништо не се случило…

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1