Видео: Хипнотизер натерал цела публика да доживее оргазам


Hipnoza-500x271Ова видео ќе ве заинтересира. Познат хипнотизер ветил дека на сите доброволци во публиката ќе им пружи силни повеќекратни оргазми.

Изгледа му успеало, барем според видеото. Иако веднаш некои коментираа дека во публиката се всушност глумци, сепак ова видео е интересно да се погледне.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1