ВИДЕО: Ја испцу публиката – Вака заврши кариерата на пејачот Горан!


Хрватските медиуми денес се преплавени со веста за пејачот Горан Баре, кој со својата публика по само една песна се пресмета со пцовки.

goran psuje
Сликовито, еве како изгледа рецептот за крај на една пејачка кариера.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1