Видео: Ја наговорил ќерка си да го врзи забот за кучето и да му фрли тениско топче


Браво за таткото! Заштедил за забар, а непријатната ситуација ја претворил во забава, а ќерката се ослободила од разнишаното забче. Браво и за Ева, навистина храбро го поднесе сето ова, а се разбира најголемо браво за нејзиниот асистент.

Tags: , , ,

Александар Петрески

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1