ВИДЕО: Како беше пречекана 2015 низ светот


Kако се славаше дочекот во Лондон, Тајпеј, Пјонгјанг, Дубаи, Истанбул, Париз, Москва

nova godina london nova moskva nova amsterdam

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1