ВИДЕО: Како се снимаше “перверзното стенкање“ на Лила за 100% Гуте Фрухте!?


Веќе е познато дека славната Лила Филиповска е новото заштитно лице на соковите Гуте Фрухте, а сигурно сте го виделе и сексапилното рекламно видеоlila-filipovska1-260x195

Во продолжение погледнете како се снимаа сензуалните воздивнувања на атрактивната водителка.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1