ВИДЕО: Ќе останете во шок – што ќе се случи ако ставите јајце во кока кола?


Едно момче одлучило да стави јајце во Кока Кола и во оваа течност да го чува 12 месеци. Сакал да дознае што ќе се случи. Ова, барем според тврдењетона авторите на видеото, се случува откако едно јајце ќе стои една година во Кока Кола.jajca koka kola

Погледнете го видеото.

Дали мислите дека навистина го држел јајцето во сад со кока кола цели 12 месеци?

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1