ВИДЕО: Кивнал и од носот му излегло нешто што ќе ве шокира


Британецот Стив Истон (51) повеќе децении имал константни главоболки и затнат нос. Сепак, болката и затнатоста исчезнале откако кивнал и од носот му излегла дел од играчка која ја носел во себе 44 години.brit.jpg500

Главоболката која ја чувствувал Стив моментално исчезнала. Она што е неверојатно во целата приказна е дека Истон, поради проблеми со дишењето и главоболките со години одел на лекар, но тие не можеле да откријат која е причината за неговите проблеми.strelica.jpg500

Сепак, откако го исфрли парчето играчка сите негови здравствени проблеми исчезнаа.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1