Видео: Кога бебињата ќе се налутат!


Сите бебиња се симпатични додека си играат, додека љубопитно го истражуваат светот околу нив. Но што се случува кога навистина ќе се налутат?

На интернет неодамна се појави видео со фотографии од налутени бебиња. Сето тоа зачинето е и со песна „Angry baby“ која тешко ќе ви излезе од глава. Погледнете и насмејте се. Навистина се слатки!

Share Button

Tags: , ,

Александар Петрески

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1