Видео линк за следење на протестите во живо


На видео линкот на Youtube можете да ги следите протестите пред владата во живо.
prenos protesti zivo

NovaTV

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1