ВИДЕО: Македонец со врзани очи прави неверојатна фризура!


frizerociТодор Тодороски е фризер којшто има интересен талент, тој прави одлични фризури со врзани очи!

Тој на Јутјуб постави видео на кое за дваесетина минути се гледа како прави одлична фризура, а притоа во ниеден момент не се служи со видот.

Навистина интересно и уникатно, нели?

Курир

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1