Видео: Мажот дошол порано дома, па љубовникот висел цела ноќ на 7-ми кат


Кинез цела ноќ  висел на седмиот кат бидејќи сопругот на неговата љубовница се вратил порано дома.

kinez

Љубовникот се заглавил во мал простор помеѓу две клими и така останал цела ноќ.

Се додека неименуваната жена утрината не повикала пожарникари, веднаш откако нејзиниот маж отишол на работа.

Мажот е спасен и е среќен што ја преживеал тешката ноќ

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1