ВИДЕО: МИРИСАЈТЕ КАКО ПУТИН – Претставен пафемот “Leaders Number One” во чест на претседателот


Станува збор за машки парфем  “Leaders Number one”, кој го креирал Владислав Рикунов од Минск.Screenshot_264

На црната кутија е насилкан сребрен портрет на Путин, под кој има натпис “Испирирано од Владимир Путин”.

Парфемот е направен во ограничен број, а едно шишенце од 100 милилитри чини 6. 000 рубљи ( 78 евра).

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1