ВИДЕО: Мојот прв состанок- Нераскинливата врска помеѓу татко и ќерка


Викаат дека врската помеѓу таткото и ќерката е нераскинлива, посебна и незаменлива.tatko-kerka

За тоа колку е значаен таткото во животот на детето, особено кога станува збор за ќерка, сведочи видеото кое крие една многу значајна порака и кое расплака многумина кои го гледале.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1