ВИДЕО: Му ставиле сопка на ученик во училиште во Москва – Удрил во клупа и починал !


17-годишниот Сергеј од средно училиште во Москва, кој бил честа жртва на омаловажувања од сокласниците, починал откако му ставиле сопка и паднал врз маса.

dete rusija

Надзорните камери го забележале моментот во кој насилниците го нападнале Сергеј на самиот влез во училницата. Тој прелетал низ воздухот и со вратот удрил во маса. Од јачината на ударот му пукнала подјазичната коска, па се задушил.

8
Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1