ВИДЕО: На полицаец му пукале во грб, а тој продолжува да пишува казна


Овој полицаец е нападнат од едeн криминалец што му пука во грб. Полицаецот го брка напаѓачот, а потоа продолжува да ја пишува сообраќајната казна.

Изгледа многу неверојатно, но е вистинито.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1