Видео: На поп му зазвоне телефонот “Smack my bitch up” ечеше среде црква


 

Обично велат луѓето бираат како ќе им звони телефонот според професијата, но овој грчки свештеник ги збуни сите. Наместо некоја црковна песна нему телефонот ,,малку чудно,, му звони

На среде црква му зазвоне телефонот, а тивката блажена атмосфера ја прекина ни помалку ни повеќе туку The Prodigy! И тоа песната “Smack my bitch up”

Попот мртов ладен го извади телефонот, виде кој го бара, го исклучи и продолжи како ништо да не било.

Погледнете

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1