Видео: Најслатката тепачка во светот


Автор на ова преслатко и смешно видео е Патрик Боувин, француско – канадски режисер кои во своите проекти се прави сам, од светло до режија.

Посветен е на акциони филмови, а не смеете да ја пропуштите неговата преработка на филмот ‘Iron Man’, кој го прослави пред 2 години и кој досега на интернет собра дури 14 милиони кликови.

На ова видео преставилкарате  тепачка меѓу бебе и кукла убаво ги споил детското смеење и плачење во наводна акциона сцена. на крајот малку можеби претерал, но сепак вели ,,во секоја акциона сцена и тепачка мора да има и победник,,

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1