Видео: Најстрашната хорор игра – пробајте да не ,,врискате,, кога ќе играте


Според љубителите на хорор игрите оваа игра ,,the house 2,, е една од наједноставните а сепак најстрашните игри од овој тип.

Jа тестирале играјќи и youtube е преполн со видеа каде ,,храбрите,, играчи врискаат и скокаат од столчето играјќи ја.

horor

Играта може да ја играте и online бесплатно на следниот ЛИНК 

А еве го видеото да видите за што станува збор.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1