ВИДЕО: Нападот на автобусот на српските фудбалери во Тирана


И покрај големото полициско обезбедување, неодговорни навивачи го каменуваа автобусот со кои се превезуваа репрезентативците на Србија од аеродромот до хотелот Шератон.tirana-3_thumb_medium500_284

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1