ВИДЕО: Насмејте до солзи со брутално искреното братче!


Двегодишната Шарлот Кар и нејзиниот три години постар брат Визли станаа вистинска интернет сензација. благодарение на брутално искрените совети од нејзиниот брат.

Видео снимката на која девојчето плаче, додека нејзиниот брат ја советува да оди да „отспие“ официјално е прогласена за најсмешна домашна снимка во Америка.dev.jpg500
Наместо да ја праша поради што е тажна и зошто плаче, нејзиниот брат без менување на изразот на лицето и дава брутално искрен совет:
– Не си отспала денес! Епа ти треба една дремка!
Насмејте се до солзи со видеото во продолжение.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1