Видео: Навивачите на грчки ПАОК ,,одвратни,, и како домаќини – инцидент во Солун вчера


Инцидент и физичка пресметка меѓу навивачите на грчки ПАОК и навивачите на Рапид од Виена при вчерашниот натпревар во Солун.

Погледнете како ,,добрите,, домаќини ги пречекаа гостите.


Tags: , , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1