(Видео) Необјавен спот на Влатко Илиевски


„Фабрика продукција“ на својот официјален канал на „јутјуб“ денеска објави нов спот на Влатко Илиевски.

Станува збор за видеозапис за песната „До крајот“. Нема детали кога е снимен овој проект, а видеото е споделено и на „фејсбук“ на една од фан-страните на трагично починатиот пејач.

Познатиот македонски пејач, беше пронајден мртов во автомобил на 33 годишна возраст. Се уште јавноста е потресена од смртта на Илиевски, а естрадата со неверување зборува за несреќата на прерано починатиот колега.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1