Видео: Новинар го лази бубашваба во живо – не трепна


Новинарот Роберт Ковацик додека известуваше во живо пред камерите за американската ТВ мрежа NBC на рамото му се појави бубашваба.

Тој подоцна потврди дека почувствувал како инсектот шета по него, но успеал да не мисли на тоа и да го заврши известувањето.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1