Видео: Од кадата си направил мотор – ем се лади ем стигнува на време


04072013193907_vozi kadaЕве и видео од човекот кој од својата када си направил моторче. Изгледа не сака да губи време па одлучил да ги спои капењето и возењето па да стигне на време таму каде пошол. Интересно е што зад себе влече и „приколка„ односно помала кадичка – најверојатно за детето 🙂

Video – Aleksandar Stojanov

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1