Видео од приведувањето на Јанева


Полициски екипи ја изнесоа Катица Јанева од нејзиниот дом во Козле и ја спроведоа до СЈО да извршат претрес во нејзино присуство.

Видео – А1ОН

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1