ВИДЕО од тешката сообраќајка во која загина 24 годишна девојка


Дваесет и четири годишната Деспина П. е девојката која попладнево го загуби животот во сообраќајна несреќа која се случи во населбата Гоце Делчев околу 16:30 часот.video3

Според информации од очевидци, несреќата се случила кога на патот пред Пежото излегле кучиња па во обид да ги избегне, девојката преминала во спротивна лента директно удрила во автобусот.

ВИДЕО – ТВ НОВА

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1