ВИДЕО: Огнометот во Скопје снимен од птичја перспектива!


Точно на полноќ во главниот град беше означено доаѓањето на новата и заминувањето на старата година. Еве како изгледаше огнометот над Скопје снимен од птичја перспектива!ognomet nova

Видеото го сними Бојан Тренчевски
www.trench-mk.com

www.aerofoto.mk

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1