Видео: Оживеале мрачни сили – Мистични суштества киднапираат луѓе на Хаваите?


На Хаваите веќе со години постои легенда според која оние кои биле под заштита на божествени суштества, но под влијание на мрачните сили оживеалe, почнале да шетаат по шумите и да киднапираат луѓе.

Untitled-1Се наведува дека овие суштества киндапираат луѓе и се движат во летала кои потсетуваат на диск.

Секако, веднаш се појавија нагодувања дека се работи за вонземјани. Се претпоставува дека овие суштества ги бранат Хаваи, но не се знае од кого.

Погледнете го видеото и проценете сами дали станува збор само за приказна или пак вистина.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1