(Видео) Патничка на Виз Ер извршила нужда во сред авион


Патничка на Виз Ер извршила нужда во сред авион

На жената не и било дозволено да го користи тоалетот додека авионот полнел гориво.

Патничка на Виз Ер извршила нужда во авион на компанијата Виз Ер откако не и било дозволено да го користи тоалетот во леталото. Тоалетот не смеел да се користи од патницита кога авионот е во процедура за полнење гориво.

Авионот летал од Лондон кон Варшава.

Некои од патниците го снимиле моментот.

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1