ВИДЕО: Пензионер јаде сарма во автобус на ЈСП


Видео објавено на Фејсбук страницата „Ѕид на сообраќајниот срам“ а на кое се гледа пензионер како јаде сарма во автобус на линијата „57“ на ЈСП.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1