ВИДЕО: По ова видео ќе верувате дека постојат вонземјани!!!


Експертите се уште не знаат што е тоа, а жителите и НЛО ентузијастите на интернет почнаа да зборуваат за инвазија на вонземјани.Некои од жителите на Хјустон, Тексас, имаа можност да бидат сведоци на НЛО на небото, за време на силно невреме.

ЗаСе.мк

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1