ВИДЕО: Попови со крст во рацете им читаа молитви на учесниците на Парадата


Попови од СПЦ со крстови во рацете и поддржани од црковните ѕвона им читаа молитви на учесниците на белградската Парада на гордоста додека траеше маршот.popovi-520x274

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1