ВИДЕО: Протестен собир на СДСМ во Велес


Здружената опозиција предводена од СДСМ вечерва го продолжи својот „Отпор“ во Велес. Атмосферата од протесниот собир

Видео – Бриф

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1