ВИДЕО: Првиот танц на Северина и свекорот Кеба


Хрватска пејачка Северина  Вучковиќ се омажи за фудбалскиот менаџер Игор Којиќ.keba500

Свадбената веселба се одржа во белградскиот хотел „Краун Плаза“, а невестата за танц ја замоли и таткото на младоженецот, пејачот Драган Којиќ Кеба.

Тие двајца танцуваа на песна од Горан Каран.

Тие двајца танцуваа на песна од Горан Каран.

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1