Видео: Реклама забранета уште во 1976


68553946250e0a9c3006f0009047342_orig

Рекламирањето уште од пред 30 години знаело како да стигне до гледачите. Оваа реклама за водата
периер била веднаш забранета.

Како и зошто од мало шише станува големо, како изгледа големото финале погледнете го видеото.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1