ВИДЕО: Се појави дрога која луѓето ги тера сами да си го копаат сопствениот гроб!


Шокантна видео снимка се појави на интернет на која се гледа како наркоман со свои раце си го копа сопстевениот гроб.

droga55

Ви преторачуваме доколу сете чуствителни и осетливи немојте го го гледате видеото. Инаку, овој човек е под дејство на една популарна дрога во Флорида, наречена “флока“.

Несреќниот корисник на оваа дрога не може да стои на нозе, повраќа и со рацете копа по земјата. Погледнетего видеото кое навистина ќе ве шокира.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1