ВИДЕО: Што се случува со небото над Мариовско?!


Неверојатен природен феномен на небото помеѓу Прилеп и Битоа – снимано од планината над село Бонче – Мариовско.

nebo sonce

Видеото е снимено на 27.09.2014 год а ни го испрати нашиот читател, кому мора да му признаеме дека изгледа фасцинантно.

Sitel

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1