ВИДЕО: Силвестер Сталоне има двојник во Бугарија – плукнат он!


 

Во Бугарија живее човек кој неверојатно наликува на Силвестер Сталоне. Поради сличноста дири и го викале ,,Рамбо,, во младите денови, а и многу луѓе сакале да се сликаат со него.

Човекот се вика Бисерко, тој е 26 години помлад од глумецот и живее во Самоков. За него репортажа направила и бугарската телевизија, за која тој вели дека желба му е да се види очи во очи со глумецот и да си стиснат рака.

Погледнете ја неверојатната сличност.

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1