Видео: Скопје ли е, Кина ли е?


Screenshot_56

Видеото е направено од читател на Srekja.mk, а локацијата е кај соборниот храм во центарот на Скопје.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1