ВИДЕО: Скопски газди претепале работник поради цигара


Чедо Цековски, вработен во една скопска фабрика за мебел бил претепан од двајца браќа сопственици, кој како што вели за Канал 5 биле испровоцирани од цигарата што тој ја запалил.1111_thumb_medium500_333

Случајот го пријавил во полиција, а му биле констатирани и повреди.

Од МВР го потврдија случајот. велат на распит ќе бидат повикани и браќата сопственици на фабриката.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1