ВИДЕО: Следел девојка од училиште и се обидел да ја силува


Надзорните камери на улица, но и во домот на девојчето го снимиле обидот за силување. Маж на возраст од околу 30 години, влегол после девојчето во нејзиниот дом и ја притиснал до ѕидот.

Американската полиција во Сан Хозе трага по педофил кој се обидел да силува девојче на возраст од 13 години. Мажот го следел девојчето кога тоа се враќало од училиште за дома.Screenshot_142

Надзорните камери на улица, но и во домот на девојката го снимиле обидот за силување. Мажот на возраст од околу 30 години, влегол после девојката во нејзиниот дом и ја приклештил кон ѕидот.

Девојчето некако успеало да му се оттргне од рацете, а педофилот се уплашил и ја напуштил куќата. После тоа, девојчето му испратило порака на нејзиниот татко: „Тато дојди веднаш дома, некој човек се обиде да ме силува“.

Полицијата сè уште трага по напаѓачот.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1